هم اکنون ۱۱۸ عضو فعال در خبرنامه و ۱۴ سایت ثبت شده اند

ویدئو اولین میتاپ وردپرس بندرعباس

۳۰ شهریور ۱۳۹۸ اولین میتاپ وردپرس بندرعباس در سایت آپارات قابل مشاهده می باشد . #irwpmeetupنوشته ویدئو اولین میتاپ وردپرس بندرعباس اولین بار در میتاپ وردپرس. پدیدار شد.

برگزاری دومین همایش فریلند

۳۱ مرداد ۱۳۹۸ دومین همایش فریلند با رویکرد آموزش اصول فریلنسینگ، ۲۸ و ۲۹ شهریور در منطقه آزاد انزلی برگزار می‌شود. در این همایش افراد علاقه‌مند یاد می‌گیرند چطور کار کردن به شیوه فریلنسینگ به عنوان یک کار تمام وقت و حرفه‌ای را شروع کنند، مشتریان خود را بیابند، خودشان را معرفی کنند و بدون استخدام شدن در […]نوشته برگزاری دومین همایش فریلند اولین بار در وردپرس پارسی پدیدار شد.

برگزاری دومین همایش فریلند

۳۱ مرداد ۱۳۹۸ دومین همایش فریلند با رویکرد آموزش اصول فریلنسینگ، ۲۸ و ۲۹ شهریور در منطقه آزاد انزلی برگزار می‌شود. در این همایش افراد علاقه‌مند یاد می‌گیرند چطور کار کردن به شیوه فریلنسینگ به عنوان یک کار تمام وقت و حرفه‌ای را شروع کنند، مشتریان خود را بیابند، خودشان را معرفی کنند و بدون استخدام شدن در […]نوشته برگزاری دومین همایش فریلند اولین بار در وردپرس پارسی پدیدار شد.

ویدئو اولین میتاپ وردپرس شیراز

۲۰ مرداد ۱۳۹۸ قسمت اول قسمت دومنوشته ویدئو اولین میتاپ وردپرس شیراز اولین بار در میتاپ وردپرس. پدیدار شد.

قرعه‌کشی 29 هاست ویژه وردپرس به مناسبت 8 سالگی ماندگار وب

۳۱ تیر ۱۳۹۸ در بیست‌و‌نهمین روز از تیرماه سال 1398، گروه ماندگار وب با افتخار فراوان، وارد هشتمین سال از فعالیت خود شد و خداوند مهربان را سپاسگزار هستیم که توانسته‌ایم یکسال دیگر را نیز در کنار شما همراهان عزیز باشیم و با استناد به دیدگاه‌ها و تماس‌های شما دوستان، خدمات خود را آن‌طور که کاربران ایرانی شایستگی […]

برگزاری اولین میتاپ وردپرس در بندرعباس

۲۳ تیر ۱۳۹۸ در اواخر تیر ماه ، اولین جلسه از میتاپ رسمی وردپرس در استان هرمزگان برگزار خواهد شد . میتاپ‌ها و دورهمی‌های وردپرسی در سراسر دنیا و در کشورهای مختلف به صورت آزاد در حال برگزاری است. میتاپ وردپرس یک جامعه کاربری باز و خود گردان می‌باشد که با مشارکت اعضا اقدام به برگزاری رویدادهای وردپرسی […]نوشته برگزاری اولین میتاپ وردپرس در بندرعباس اولین بار در میتاپ وردپرس. پدیدار شد.

استفاده از رنگ gradient در status bar اندروید

۱۵ تیر ۱۳۹۸ ممکن است بعضی وقت ها بخواهید رنگ status bar اپلیکیشن اندرویدی خود را تغییر دهید و به جای آن از یک رنگ gradient استفاده کنید. این کار جلوه ویژه ای به اپلیکیشن شما می بخشد. برای انجام این کار کافیست مراحل دو گانه زیر را انجام دهید. کد زیر را قبل از فراخوانی تابع setContentView()

ویدئوی اولین جلسه میتاپ مشهد

۱۱ تیر ۱۳۹۸ نوشته ویدئوی اولین جلسه میتاپ مشهد اولین بار در میتاپ وردپرس. پدیدار شد.

اضافه کردن جستجوی Codex وردپرس به داشبورد مدیریت

۰۴ تیر ۱۳۹۸ با استفاده از کد PHP زیر و قرار دادن آن در فایل functions.php پوسته خود می توانید فرم جستجو در Codex سایت wordpress.org را در قسمت داشبورد مدیریتی وردپرس وب سایت خود را نمایش دهید . function wp_codex_search_form() { echo ' '; } add_filter( 'in_admin_header', 'wp_codex_search_form', 11 );نوشته اضافه کردن جستجوی Codex وردپرس به داشبورد مدیریت اولین بار در راهنمای وردپرس. پدیدار شد.

گزارش اولین میتاپ رسمی وردپرس مشهد

۰۳ تیر ۱۳۹۸ اولین جلسه میتاپ رسمی وردپرس مشهد در تاریخ 31 خرداد 1398 به میزبانی آرنیکاوب برگزار شد.نوشته گزارش اولین میتاپ رسمی وردپرس مشهد اولین بار در میتاپ وردپرس. پدیدار شد.

دسترسی به فیلدهای سفارشی (Custom Fields) به صورت عمومی در وردپرس

۰۳ تیر ۱۳۹۸ اگر پوسته وب سایت وردپرسی شما از فیلدهای سفارشی برای نمایش اطلاعات در مکان های مختلف پوسته استفاده می کند ، می توانید با عمومی کردن (Global) فیلدهای سفارشی پرکاربرد ، به صورت بسیار راحتتری به آنها دسترسی داشته باشید . برای اینکار ابتدا کد زیر را به فایل functions.php پوسته خود اضافه کنید [

اعمال استایل دلخواه به ابزارک برچسب های وردپرس

۰۲ تیر ۱۳۹۸ با قرار دادن کد زیر در فایل functions.php پوسته خود می توانید استایل و قالب دلخواه خود را به ابزارک برچسب های وردپرس اعمال کنید . شما می توانید خصوصیاتی مانند اندازه قلم ، رنگ قلم و

افزودن و نمایش فیلد سفارشی به پروفایل کاربران وردپرس

۰۱ تیر ۱۳۹۸ گاهی نیاز است که یک یا چند فیلد را به پروفایل کاربران وردپرس اضافه کنید و آنها را در سایت نمایش دهید . برای اینکار کد زیر را در فایل functions.php پوسته سایت وردپرسی خود قرار دهید . شما می توانید از تابع get_the_author_meta()   برای نمایش فیلد سفارشی اضافه شده استفاده کنید . همچنین [

اضافه کردن اندازه تصویر دلخواه به پوسته وردپرس

۳۱ خرداد ۱۳۹۸ با استفاده از کد زیر در فایل functions.php پوسته خود می توانید اندازه (های) دلخواه خود را به پوسته وردپرس اضافه نمایید . function mytheme_setup() { add_image_size('featured-thumbnail',640,320, true); add_image_size('x-large',800,800, false); } add_action( 'after_setup_theme', 'mytheme_setup' );نوشته اضافه کردن اندازه تصویر دلخواه به پوسته وردپرس اولین بار در راهنمای وردپرس. پدیدار شد.

تغییر فیلدهای پیش فرض فرم ثبت نام ووکامرس

۳۱ خرداد ۱۳۹۸ به صورت پیشفرض فرم ثبت نام کاربر در ووکامرس، دو فیلد ایمیل و پسورد را جهت ثبت نام کاربر دریافت می‌کند. این فیلدها در اکثر فروشگاه‌ها اطلاعات کافی و مناسب برای ثبت نام کاربر نیست و لازم است که فیلدهای بیشتری نظیر نام، نام خانوادگی، شماره تلفن و … نیز از کاربر گرفته شود. برای