هم اکنون ۱۱۸ عضو فعال در خبرنامه و ۱۴ سایت ثبت شده اند

رفع ارور این سایت مشکلات فنی را تجربه می‌کند در وردپرس

۲۷ آذر ۱۳۹۸ این روزها در نسخه جدید وردپرس یعنی نسخه 5.2 به بعد، اعلان شایعی را تحت عنوان این سایت مشکلات فنی را تجربه می‌کند یا سایت با مشکلات فنی دچار شده است روبرو می شویم که در نسخه انگلیسی وردپرس به صورت The site is experiencing technical difficulties نمایش داده می شود. اصولا این اعلان بعد …نوشته رفع ارور این سایت مشکلات فنی را تجربه می‌کند در وردپرس اولین بار در پایگاه دانش میزبان‌فا پدیدار شد.

رفع مشکل به‌روزرسانی دیگری در جریان است در وردپرس

۲۱ آذر ۱۳۹۸ وردپرس قابلیت بروزرسانی دستی و اتوماتیک را در اختیار کاربران خود قرار داده است اما گاها ممکن است حین فرایند  آپدیت وردپرس با خطاهایی غیر منتظره و مشکل در آپدیت وردپرس مواجه شوید. مشکل به‌روزرسانی دیگری در جریان است یا بروزرسانی دیگری در حال پیشروی است که در نسخه انگلیسی آن را به صورت Another …نوشته رفع مشکل به‌روزرسانی دیگری در جریان است در وردپرس اولین بار در پایگاه دانش میزبان‌فا پدیدار شد.

آموزش سفارشی سازی فرمت های مجاز قابل بارگذاری در وردپرس

۱۵ آذر ۱۳۹۸ احتمالا تا امروز برایتان پیش آمده که بخواهید فایلی را در رسانه وردپرس بارگذاری کنید ولی از بخت بد با پیام خطایی مشابه آنچه در زیر آمده روبرو شده باشید : با عرض پوزش، این نوع پرونده به دلایل امنیتی مجاز نیست. در آموزش امروز قصد داریم که نحوه رفع خطای فوق را برای شما […]نوشته آموزش سفارشی سازی فرمت های مجاز قابل بارگذاری در وردپرس اولین بار در مسترکد. پدیدار شد.

برگزاری دومین میتاپ وردپرس در بندرعباس

۱۸ آبان ۱۳۹۸ دومین جلسه میتاپ وردپرس بندرعباس با موضوع هدف گذاری کسب و کارهای فناورانه بر بستر وردپرس و مفهوم هوک در طراحی قالب یا افزونه با ارائه مهندس علیرضا جعفری ، مهندس محمد پیشدار در روز جمعه تاریخ ۲۴ آبان ۱۳۹۸ از ساعت ۱۸ بعد از ظهر الی ۲۰ به آدرس بندرعباس، شهرنمایش، بیست متری خواجه […]نوشته برگزاری دومین میتاپ وردپرس در بندرعباس اولین بار در میتاپ وردپرس. پدیدار شد.

ویدئوهای دومین جلسه میتاپ وردپرس مشهد

۱۴ آبان ۱۳۹۸ نوشته ویدئوهای دومین جلسه میتاپ وردپرس مشهد اولین بار در میتاپ وردپرس. پدیدار شد.

گزارش دومین میتاپ رسمی وردپرس مشهد

۱۴ آبان ۱۳۹۸ دومین جلسه میتاپ رسمی وردپرس مشهد در تاریخ 30 شهریور 1398 با موضوع توابع پوسته و Hooks در وردپرس به میزبانی آرنیکاوب برگزار شد.نوشته گزارش دومین میتاپ رسمی وردپرس مشهد اولین بار در میتاپ وردپرس. پدیدار شد.

ویدئو اولین میتاپ وردپرس بندرعباس

۳۰ شهریور ۱۳۹۸ اولین میتاپ وردپرس بندرعباس در سایت آپارات قابل مشاهده می باشد . #irwpmeetupنوشته ویدئو اولین میتاپ وردپرس بندرعباس اولین بار در میتاپ وردپرس. پدیدار شد.

برگزاری دومین همایش فریلند

۳۱ مرداد ۱۳۹۸ دومین همایش فریلند با رویکرد آموزش اصول فریلنسینگ، ۲۸ و ۲۹ شهریور در منطقه آزاد انزلی برگزار می‌شود. در این همایش افراد علاقه‌مند یاد می‌گیرند چطور کار کردن به شیوه فریلنسینگ به عنوان یک کار تمام وقت و حرفه‌ای را شروع کنند، مشتریان خود را بیابند، خودشان را معرفی کنند و بدون استخدام شدن در […]نوشته برگزاری دومین همایش فریلند اولین بار در وردپرس پارسی پدیدار شد.

برگزاری دومین همایش فریلند

۳۱ مرداد ۱۳۹۸ دومین همایش فریلند با رویکرد آموزش اصول فریلنسینگ، ۲۸ و ۲۹ شهریور در منطقه آزاد انزلی برگزار می‌شود. در این همایش افراد علاقه‌مند یاد می‌گیرند چطور کار کردن به شیوه فریلنسینگ به عنوان یک کار تمام وقت و حرفه‌ای را شروع کنند، مشتریان خود را بیابند، خودشان را معرفی کنند و بدون استخدام شدن در […]نوشته برگزاری دومین همایش فریلند اولین بار در وردپرس پارسی پدیدار شد.

ویدئو اولین میتاپ وردپرس شیراز

۲۰ مرداد ۱۳۹۸ قسمت اول قسمت دومنوشته ویدئو اولین میتاپ وردپرس شیراز اولین بار در میتاپ وردپرس. پدیدار شد.

قرعه‌کشی 29 هاست ویژه وردپرس به مناسبت 8 سالگی ماندگار وب

۳۱ تیر ۱۳۹۸ در بیست‌و‌نهمین روز از تیرماه سال 1398، گروه ماندگار وب با افتخار فراوان، وارد هشتمین سال از فعالیت خود شد و خداوند مهربان را سپاسگزار هستیم که توانسته‌ایم یکسال دیگر را نیز در کنار شما همراهان عزیز باشیم و با استناد به دیدگاه‌ها و تماس‌های شما دوستان، خدمات خود را آن‌طور که کاربران ایرانی شایستگی […]

برگزاری اولین میتاپ وردپرس در بندرعباس

۲۳ تیر ۱۳۹۸ در اواخر تیر ماه ، اولین جلسه از میتاپ رسمی وردپرس در استان هرمزگان برگزار خواهد شد . میتاپ‌ها و دورهمی‌های وردپرسی در سراسر دنیا و در کشورهای مختلف به صورت آزاد در حال برگزاری است. میتاپ وردپرس یک جامعه کاربری باز و خود گردان می‌باشد که با مشارکت اعضا اقدام به برگزاری رویدادهای وردپرسی […]نوشته برگزاری اولین میتاپ وردپرس در بندرعباس اولین بار در میتاپ وردپرس. پدیدار شد.

استفاده از رنگ gradient در status bar اندروید

۱۵ تیر ۱۳۹۸ ممکن است بعضی وقت ها بخواهید رنگ status bar اپلیکیشن اندرویدی خود را تغییر دهید و به جای آن از یک رنگ gradient استفاده کنید. این کار جلوه ویژه ای به اپلیکیشن شما می بخشد. برای انجام این کار کافیست مراحل دو گانه زیر را انجام دهید. کد زیر را قبل از فراخوانی تابع setContentView()

ویدئوی اولین جلسه میتاپ مشهد

۱۱ تیر ۱۳۹۸ نوشته ویدئوی اولین جلسه میتاپ مشهد اولین بار در میتاپ وردپرس. پدیدار شد.

اضافه کردن جستجوی Codex وردپرس به داشبورد مدیریت

۰۴ تیر ۱۳۹۸ با استفاده از کد PHP زیر و قرار دادن آن در فایل functions.php پوسته خود می توانید فرم جستجو در Codex سایت wordpress.org را در قسمت داشبورد مدیریتی وردپرس وب سایت خود را نمایش دهید . function wp_codex_search_form() { echo ' '; } add_filter( 'in_admin_header', 'wp_codex_search_form', 11 );نوشته اضافه کردن جستجوی Codex وردپرس به داشبورد مدیریت اولین بار در راهنمای وردپرس. پدیدار شد.